Ruszyły zgłoszenia do 2. Rajdu Ziemi Głubczyckiej!

Organizator pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, Automaster Klub, otworzył listę zgłoszeń do zawodów. Druga edycja Rajdu Ziemi Głubczyckiej rozegrana zostanie w dniach 24-25 lipca 2020 roku. Zaplanowano trzy odcinki specjalne, z czego dwa pokonywane trzykrotnie. Łączna długość rajdu to niespełna 258 kilometrów, z czego ponad 47 stanowią odcinki specjalne.

2. Rajd Ziemi Głubczyckiej rozpocznie prolog rozgrywany na terenie browaru w Głubczycach (OSS Słodownia), o długości 1,10 km, który poprzedzi Start Honorowy na rynku w Głubczycach (godz. 17:35). Sobotnia rywalizacja rozegrana zostanie na dwóch odcinkach w trzech pętlach: OS 2/4/6 Rycerskie (6,80 km, start o godz. 8:55, 11:55 i 14:55) oraz OS 3/5/7 Galmet (8,60 km, start o godz. 9:50, 12:50 i 15:50). Zwycięzców poznamy na mecie, którą organizator zaplanował na godzinę 17:00 (Rynek w Głubczycach). Dla zawodników SKJS organizator przygotował również siedem odcinków specjalnych: PS Słodownia (1,10 km), PS 1/4 Rycerskie 1 (4,00 km), PS 2/5 Rycerskie 2,45 km (2,45 km) oraz PS 3/6 Galmet (4,15 km).

Procedura zgłoszeń dla zawodników RO

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników rajdu okręgowego. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.2 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu.

Zdubowanie zgłoszenia ma na celu sprawniejszą obsługę wyników online i pozwoli na bezpośrenie śledzenie wyników i statystyk w aplikacji mobilnej.

Zobacz informację dyrektora RO (.pdf)
Zobacz regulamin uzupełniający RO (.pdf)

Prodcedura zgłoszeń dla zawodników SKJS

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników SKJS. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.3 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej SKJS. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu. Po wygenerowaniu pdf podpisany dokument wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi regulaminem przesyłamy na adres mailowy organizatora podany w regulaminie. Przed rajdem podamy szczegóły obsługi aplikacji mobilnej z wynikami online i statystykami.

Zobacz informację dyrektora SKJS (.pdf)
Zobacz regulamin uzupełniający SKJS (.pdf)
Pobierz kartę wyposażenia bezpieczeństwa osobistego: wersja .doc, wersja .pdf

Partnerzy

Organizatorzy
Patronaty
Partnerzy
Patroni medialni